Tražimo motiviranu i odgovornu osobu za radno mjesto: pravnog savjetnika

  • Početna

Zaklada za lokalnu demokraciju nevladina je organizacija čija je misija prevencija i zaštita od rodno uvjetovanog nasilja. U okviru FLD-a (između ostalih programa) vodi sklonište sigurne kuće za žene i djecu žrtve nasilja i Centar za žene koji pruža besplatnu pravnu i psihološku potporu žrtvama nasilja i samohranim majkama.

Rad pravnog savjetnika odvija se kako u Centru za žene (Sarajevo), tako i na terenu u BiH.

Opis poslova:

Pruža besplatne usluge pravne pomoći korisnicima FLD-a, koje uključuju: savjetovanje, pisanje administrativnih i sudskih podnesaka, zastupanje u sudu i nadležnim upravnim tijelima. Nadgleda zakonske propise i usklađuje akte FLD sa zakonima. Sudjeluje u razvoju projekta i provedbi projektnih aktivnosti. Pruža stručnu i savjetodavnu podršku drugim FLD odjelima u svom radu.

Uvjeti:

VSS, Pravni fakultet, odnosno visoko obrazovanje najmanje prvi ciklus bolonjskog sustava studija Poželjni položen pravosudni ispit

Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Dobro poznavanje propisa koji se odnose na pravosudni sistem u Bosni i Hercegovini i osnove poslovne uprave

Vrlo dobro poznavanje organizacijskog sustava i funkcioniranje zaklada i udruga građana

Aktivno poznavanje engleskog jezika računalnih vještina (MS Office)

vozačka dozvola kategorije B – aktivni vozač

Angažman traje godinu dana, počevši od kolovoza 2020. godine.

Zainteresirani kandidati mogu poslati svoje životopis i motivacijsko pismo na e-mail adresu info@fld.ba s naznakom u temi „Natječaj: Pravni savjetnik“

Rok za prijavu je 20. srpnja 2020. godine do 12 sati.

Previous Post Previous Post
Newer Post Newer Post