NATJEČAJ ZA POSAO

  • Početna

Firma “BEST ORDER” iz Brčkog raspisuje konkurs za radno mjesto računovođa, nalazimo se na adresi Beščaronska zona bb, 76100 Brčko distrikt.

ŠTO NUDIMO:

  • Poticajni prihodi

  • Ukoliko trebate obaviti nešto privatno tijekom radnog vremena, nije problem uz prethodni dogovor. Zato tražimo savjesne ljude, koji neće zlorabiti povjerenje.

OPIS POSLA:

  • Radno mjesto podrazumijeva komunikaciju s poslovnim okruženjem, s kolegama u radnom okruženju i s državnim institucijama

  • Evidencija priljeva i odljeva novca, zaliha, plaćanja…

UVJETI:

Poznavanje engleskog jezika

  • Poželjno je da osoba posjeduje vozačku dozvolu.

  • Tražimo osobu s iskustvom u računovodstvu i radu s Excelom.

  • Traži se osnovno poznavanje računovodstva i poreznog prava ili sposobnost brzog usvajanja osnova računovodstva.

  • Tražimo ljude koji se vole skrasiti na jednom mjestu i ne mijenjaju često posao.

Prijave za ovaj posao šaljite na email: bestorderco@gmail.com ili na broj telefona
+38765241055 (Viber, WhatsApp)

Previous Post Previous Post
Newer Post Newer Post